• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

 

Vakar Kintuose vyko pirmoji Lietuvos dugninės meškerės rinktinės narių treniruotė. Šie sportininkai ketins dalyvauti Liepos mėnesį vyksiančiame pasaulio čempionate Airijoje. Po truputį ketinimai perauga į rimtus darbus, ir nors dar yra neišspręstų finansavimo, rėmimo ir kitų organizacinių klausimų, iniciatyvinė grupė stengiasi atlikti tai kas įmanoma. Net ir nesusirinkus visai rinktinei, pavyko pravesti pakankamai konstruktyvų susitikimą.

Viskas prasidėjo nuo susirinkimo ir einamųjų klausimų sprendimų. Daug balsavimo, daug diskusijų, visa tai užtruko tikrai ilgai, tačiau tai buvo tik nedidelė programos dalis. Pagrindinis akcentas buvo profesionalumo didinimas. Pirma, tai taiklumo testai. Buvo mėtoma šėryklėle į spalvotus balionus ir po įvertinimų sekė trenerio paskirtos užduotys saviruošai – kai kam reiks dirbti mažiau, o kai kas turės smarkiai pakoreguoti savo metimo techniką. Treneris kreipė dėmesį į greitą žuvies ištraukimą, jaukinimą, informacijos perėmimą ir daug kitų smulkmenų, nuo kurių priklauso rezultatas.

Po pietų vyko kontrolinės penkių valandų varžybėlės, kuriose kiekvienas stengėsi parodyti kuo geresnį rezultatą. Sekėsi skirtingai, tačiau po truputį besidalindami informacija tampame panašūs ne į priešininkus iš skirtingų LT klubų, o į komandą, kuri trūks plyš, tačiau iš paskutiniųjų sieks geriausio rezultato.

Viską vainikavo pats smagiausias testas – sportinių (po 2-3 kilogramus sveriančių) karpiukų traukimas labai plonais pavadėliais šalia Kintų viešbučio esančiame tvenkinyje.

Trumpai tiek iš pirmo rinktinės susirinkimo. Ji tikrai nėra paskutinė, nes iki išvykimo dar 3 mėnesiai, o neišspręstų klausimų vis dar begalės. Kaip bebūtų, šviesa tunelio gale jau matyti ir užgesti jai šansų nebepaliksime.


Autorius: Martynas Mikelionis

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Paskutinės žinutės

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top