Skaitomiausi straipsniai

,,Vyrai, moterys ir...poledinė žūklė“

Jūs kaip norit – o aš prietarais tikėsiu. Ypač po tos dienos. Bet apie viską iš pradžių.

Žinote, yra vienas tikrai vyriškas žvejų prietaras: jeigu ryte važiuodamas (eidamas) į žūklę pamatysi moterį su tuščia pintine ar nieko netutinčią rankose – būsimoji žūklė tikrai nepasiseks.

   Įsitikinau, kad šis prietaras veikia. Vieną šaltą žiemos rytą susiruošiau į žūklę. Draugelis jau penktą valandą ryto ten nusibeldė. Jis buvo šventai įtikėjęs, kad trauks didelius didelius karšius.

   Pasiėmiau garažo raktus ir išėjau į lauką. Kažkokia susivėlusi kaimynė prazvimbė pro šalį. Nei kriu kriu, nei miau miau . Keista, paprastai ji pasisveikina. Ir rankose ji neturi- Nieko. Net rankinės. Einu toliau. Vėl moteriškutė. Išvedusi pakvėpuoti grynu oru iš betoninio karcerio savo brisių. Tas staiga tas pritupia, išverčia akis ir garsiai stena. Visai kaip žmogus. Pasilabinu moteriškę. Ji tarsi nemato manęs.

Toks įspūdis, kad jos besikakinantis ciuckis daug svarbiau už mane - kažkokį senį, kuris nežinia kur eina ryte ir dar ...sveikinasi...

Štai ir nusileidimas į garažą... Jis gana slidus. Aš skubu. Vos nesiploju visais savo 110 kilogramais. Garažas požeminis, ir čia itin retai užklysta moterys. Nebent su savo vyrais... Įeinu į tamsų tunelį, o čia - už kokių dešimties metrų savo garažo duris brazdina... DVI MOTERYS. „Viešpatie su viešpatukais..“ - pagalvoju. Tai jau mačiau keturias... Žūklė bus...

   Atsirakinu garažą, išvažiuoju su savo mašinuku į namus. Susikraunu žvejybinius reikmenis ir ... kelionėn.

Ieškot draugo, kuris jau sėdi ant man nežinomo ežero ledo.

   Du kartus tikslinu telefonu draugo buvimo vietą, trečią kartą pasuku link ežero. Čia (kaip ir prie daugelio Trakų rajono ežerų) tvora ir užrašas „Privati valda“. Keliuku įvažiuoju gal 5 metrus. Po kelių minučių netoli namo esančiame kieme pasirodo moteriškė. Penkta. Tokia panaši į sumo imtyninkę.

Ji agresyviai įremia savo rankas į rantinuotus šonus. Suprantu, kad esu ir ne toje vietoje, ir ne tuo laiku.

   Vėl suku automobiliuką į kelią. Ketvirtą kartą patikslinu, kur žvejoja mano draugas. Sužinojęs – kur, pasuku į nedidelį keliuką. Tokį molio treką. Vos pakylu tuos kelis metrus iki aikštelės, kur stovi dar keli auto. Paskambinu draugui:

-          Na, kaip kibimas?

-          Nieko gero. Vienas pūgžlys. Tuoj važiuoju namo.

   Pakrapštau savo makaulę ir nutariu nežvejoti šiame ežere. Šoku į savo automobiliuką ir nuvažiuoju prie kito ežeriuko netoli Trakų. Gilušis vadinasi. Sakau, gal čia pavyks. Pasistatau automobilį stovėjomo aikštelėje ir nueinu pažiūrėti prie ežero. Nė vieno žvejo. Ledas - lyg kokiais ledo niežais apkrėstas.

Tai vienoje, tai antroje, tai trečioje vietoje didelės baltos minkšto ledo dėmės. „Ne, ponai, gyventi dar norisi“ – mintiju sau kaip susigėdęs šuo lendu į savo auto ir parvažiuoju namo.

   Pastatau automobiliuką į garažą, pareinu namo .Išgirstu žmonos balsą:

-          Na, matai - nereikės tau vargti...

-          Vargti gal ir nereikės, tačiau pažvejoti neteko. Taip, kad jeigu kas nors man primins prancūzų mėgstamą posakį „Ieškokite moters“, aš atsakysiu tik taip: „ Ačiū - nereikia. Ypač vykstant į žvejybą“

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top