• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Aš galiu padėti

Aš galiu padėti 2015-12-18 09:06 #112519

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Prie to pačio -dėl svorio . Alivio 3,60 sveria 253 g. Tą ką aš naudoju , 4,26 -sveria 227 g. Taip kad :nerd:
Ir neterškim temos.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2015-12-18 10:06 #112520

  • uriahheep
  • uriahheep avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 345
  • Gauta padėkų: 383
Prie kainos. Solitron kaina -tam pačiam tinklapy- 71...E. O žmogus iš viso turi 110 ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2015-12-18 14:05 #112522

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Gal galite atsakyti?Čia aukščiau rašiusiems,iki Northo.Kuom padėjote tam pačiam Northui,aiškiai parašiusiam ko ir už kiek nori,temoje-Aš galiu padėti.
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2015-12-18 17:18 #112523

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Teisingai Arta, be ginčų nieko nepadėjom.Kita vertus, nėra konkretumo kad galėčiau padėti.Nors atrodo apie žvejybos įrangą žinau tikrai daugiau nei eilinis žvejys, deja dažnai su pasirinkimu vargstu ir aš.Nėra vieningos nuomonės.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2015-12-18 18:14 #112524

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Daliau.Neatsimenu konkretesnio ir aiškesnio prašymo padėt.Dar sykį paskaityk jo postą prašau :pop:
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

Aš galiu padėti 2015-12-18 18:30 #112525

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
N0rthas parašė:
Sveiki tai jai galit padet tai padekit :zip: reik feederio ir ant jo rites feederis 3.9m 150g uzmetimas 180 gali but , iki 110e :ikio:
Su fyderio patarimu bus sunkiau,nes mazai kas su tokia gramatura gaudo.As,asmeniskai,per daug neieskociau kazkokio isskirtinio koto ir dar uz tokia,bendra, pinigu suma.Paziurek kokioj pardej,tiks/patiks i ranka ir jami,vistiek tokios gramaturos koto rankose pastoviai nelaikysi,kaip kokios pludines meskeres.
Del rites....koks Ryobi Applause,Zauber 4000 dydzio jau mazokas(silpnokas) tokiems svoriams.Gal ziurek i tinklapyje ne karta minete rite Jackson Red Carp.Nors pats zvejoju su 4000 Ryobi'iais ir to Jacksono neciupinejes,bet tavo atveju drasiai rinkciausi ta Red Carp.Kodel? Todel,kad kaina rites nera "baisi",+ su tokiais ismetimo svoriais jau nera labai aktualu,kad vala kazkaip graziai suklotu(gal tas Red Carp dar ir graziai vala kloja),didelis uzmetimo svoris vistiek"issaus"serykla/svareli.Maciau anksciau New Hunter fyderiu iki 150gr.,kaina irgi tokia'kleboniska'~35 Eur.buvo.Taipkad uz norima pinigu suma galima susikomplektuoti visiskai nauja iranga,dar ir valui,seryklom uzteks.Sekmes renkantis!
p.s. ta rite parekomendavau,ne todel,kad pigesne,o ,kad galingesne.
Vytautai: Alivio-geras kotas pradedanciajam,toks 'kuoliukas",bet uz tapacia pinigu suma galima"pasiimti"jau geresniu savybiu fyderi,pvz.: Mstrall firmos(yra ir kitokiu dar juk firmu).Shimano niekad pigus nebuvo.
Astrus....
Paskutinis taisymas: 2015-12-18 18:46 nuo Kabliukas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Dolcas, Arta777

Aš galiu padėti 2015-12-18 18:40 #112526

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Turiu vieną New Hunter fiderį 3,9 iki 150 gr. užmetimo svorio.Toks biški kuolas sakyčiau.Patarčiau rinktis Okuma Solitron 3,9m. iki 130gr. Ir ritę Jaxon red carp.Mūsų vandenim to pilnai pakanka, o ir į norimą kainą galima įsipaišyti.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Arta777

Aš galiu padėti 2015-12-19 09:11 #112527

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
:vooo:

Aš turiu Okuma Solitronas 3.60 daiktas :yes: ,bet žadu įsigyti 4.20 nes mėgstu gaudyti iš toli.
-kodėl.
- atsakau, gaudydamas iš toli prisišeriu tą vieta o kiti nedameta ir :clap: :batas:
Atvažiuoju į savo vietą o žuvytės jau laukia :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Dolcas

Aš galiu padėti 2015-12-19 09:24 #112528

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Damesi Fanai ir su trumpesniu.Dedi šok lyderį, pasunkini šėryklėlę, suplonini pagrindinį valą.Ilgesnis įrankis tikrai nereiškia tolimesnis metimas.Tas pats liečia ir spiningus.Upėje taip, ilgesnis fideris turi privalumą jei neša šiukšles ir reikia fiderį statyti stačiai.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, donce999

Aš galiu padėti 2015-12-19 10:54 #112529

  • pasiklydes
  • pasiklydes avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1254
  • Gauta padėkų: 427
Pritariu daliui. Aš su savo sekspyr 3xt 365 ilgio ir užmetimu iki 80g kursiu mariose pavėjui nuo molo su 30g šeryklėle kulka plius pašaras numetus 80 metru nuo kėdės.pagrindinis valas 0.10 pe plius soklyderis 0.25 florocarbonas
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2015-12-19 12:07 #112530

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
Dolcas parašė:
Damesi Fanai ir su trumpesniu.Dedi šok lyderį, pasunkini šėryklėlę, suplonini pagrindinį valą.Ilgesnis įrankis tikrai nereiškia tolimesnis metimas.Tas pats liečia ir spiningus.Upėje taip, ilgesnis fideris turi privalumą jei neša šiukšles ir reikia fiderį statyti stačiai.

:vooo:

Visi veiksmai ,kaip tu įvardinai buvo daromi.
Pabandyk ilgesni laika pagaudyti su 4.20 prišaudysi ranką ir numesi toliau.
Gaudai su vienos firmos fideriu ir perėjai su kitos,nors ir ilgiai vienodi, numetimo nuotolis skiriasi.
Primuši ranką ir pamatysi ,kad su ilgesniu numeti toliau.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Arta777

Aš galiu padėti 2015-12-19 14:48 #112531

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Nesinori ginčytis Fanai, bet yra atlikta daugybe eksperimentų dėl užmetimo nuotolio ir įrankio ilgio.Pasirodo, įrankio ilgis metimo nuotoliui reikšmės neturi :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: fanas

Aš galiu padėti 2015-12-19 15:20 #112532

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Eksperimentas paprastas ,pasiimk 2-m. ir 3 m spinigą,, tegul būna viskas vienodai. Gal ir numesi PVZ 30 m. su dvimetriu,bet pastangų įdėsi daug daugiau negu su 3m. :ikio:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, fanas

Aš galiu padėti 2015-12-19 17:54 #112533

  • AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 6127
  • Gauta padėkų: 8980
2m ir 3m visiškai vienodi ir vienodai "aprenngti" spin. kotai jau gerokai skirsis užmetimo atsutumu :ikio: :cheer: . Jau pasijaučia man užmetimo atstumas kai beveik vienodų spininginių kotų ilgiai skirasi vos 10cm :blush: :cheer: . Tiek pat užmesti su jais jau reikia skirtingų "pastangų". Fideriui gal tas galioja truputi mažiau nes ir svoriai ženklesni ir ilgiai nuo 360 ir 390cm procentaliai ne tiek daug skiriasi bet ir tai su vienoda įranga, tiek pat užmesti reikės šiek tiek skirtingų pastangų. Dar yra koto akcija ir tt, Upėje tikrai privalumų turi ilgesni kotai, bet ne vien dėl užmetimo atstumo. Aukščiau pakėlus mažiau valo lieka vandeny, tai leidžia naudoti mažesnius svorius, mažiau apsivelia valas nešamomis šiukšlėmis ir tt. O stovinčiam vandenukui manau ir tų 360 pilnai gana, nes jei ir yra kažkoks užmetimo nuotolio skirtumas bet vis vieną jis jau bus labai minimalus. ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: baubas, Dolcas, Arta777

Aš galiu padėti 2015-12-19 20:37 #112535

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
AudriusM parašė:
2m ir 3m visiškai vienodi ir vienodai "aprenngti" spin. kotai jau gerokai skirsis užmetimo atsutumu :ikio: :cheer: . Jau pasijaučia man užmetimo atstumas kai beveik vienodų spininginių kotų ilgiai skirasi vos 10cm :blush: :cheer: . Tiek pat užmesti su jais jau reikia skirtingų "pastangų". Fideriui gal tas galioja truputi mažiau nes ir svoriai ženklesni ir ilgiai nuo 360 ir 390cm procentaliai ne tiek daug skiriasi bet ir tai su vienoda įranga, tiek pat užmesti reikės šiek tiek skirtingų pastangų. Dar yra koto akcija ir tt, Upėje tikrai privalumų turi ilgesni kotai, bet ne vien dėl užmetimo atstumo. Aukščiau pakėlus mažiau valo lieka vandeny, tai leidžia naudoti mažesnius svorius, mažiau apsivelia valas nešamomis šiukšlėmis ir tt. O stovinčiam vandenukui manau ir tų 360 pilnai gana, nes jei ir yra kažkoks užmetimo nuotolio skirtumas bet vis vieną jis jau bus labai minimalus. ;)

:vooo:

3.60 skiresi nuo 4.20
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2015-12-19 20:53 #112537

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Visi žvejybos kotai yra skirtingi ir savaip unikalūs( kaip ir pas vyrus kelnėse) ;) bet paskirtis ta pati ;) tai gal jau baigsit ta jovala :lalk: o tai žmogelis visai susipainios :unsure: mes iš vis su lazdynais sėdėjom ir neverkėm o dabar draskotės anas tas.Yra biudžetas nusipirks pabandys ir jau pats darys išvadas ir tobulės ir mus pamokys senius ateitį :joint:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: samir, Dolcas, fanas

Aš galiu padėti 2015-12-20 11:13 #112547

  • N0rthas
  • N0rthas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 15
  • Gauta padėkų: 8
oho buvau isvykes ir va gryzes ka radau :sokis: turbut nieks nesusipykot ? :nu: didelis aciu visiems uz pagalba, lb daug geru patarimu :10: delko 3.9 ir 150 g uzmetimo kota , nes kaip visi saket zvejosiu nemune ir tikrai zinosiu kad damesiu tuos 90 100 metru nesu dar pro zvejys tik pradinokas tame reikale :fishinggg: teko ir mn pazvejoti su 3.9 dave kolega patiko net lb . Aissku veliau reikes ir pikerio :f: scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12107214_10204002637740976_7071981442542875483_n.jpg?oh=c1ef47565e64ee925a6ca869e84276fd&oe=56DC3743 is paskutines zvejybos nemune :beer2: dar karta aciu visiems uz pagalba :alus: :alus: :alus:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, Arutis, Dolcas, fanas, Arta777

Aš galiu padėti 2016-02-06 08:05 #113005

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
Dolcas parašė:
Nesinori ginčytis Fanai, bet yra atlikta daugybe eksperimentų dėl užmetimo nuotolio ir įrankio ilgio.Pasirodo, įrankio ilgis metimo nuotoliui reikšmės neturi :)

:vooo:

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

Aš galiu padėti 2016-02-06 08:11 #113006

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
:vooo:

Ieškau frezuotojo paslaugu.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Aš galiu padėti 2016-02-24 14:51 #113181

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
Jau belenkiek laiko stovi vonios uzdengimas nepadarytas.Vasara zvejot varau,sakau ziema padarysiu,o ziema vel kasnors: tai idejos truksta,arba sakau vasara padarysiu,kai vonia nereikalinga bus.Vasara vel zvejoti lekiu,sakau kita ziema pabaigsiu,taip ir sukasi uzburtas ratas,vis veliau,veliau.....
Gal kas pametes,kokia protinga minti,kaip racionaliau voniai uzdengima padaryti(pirktini,savos gamybos,is baldiniu ploksciu ir t.t.).Gal kas internete mate,kokiu idomiu ideju,tai buciau dekingas,uz bet kokia info.
Reikalavimai: kad butu tvirta,desineje puseje atidaroma arba atstumiama (vieta kibirui)
Astrus....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.090 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top