• R1
  • R2
  • R3
  • R4
  • Puslapis:
  • 1
  • 2

TEMA: Mano akvariumas

Mano augintinis 2013-11-30 19:56 #99039

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Jei visiškai maži vaikai tikrai akvariumo nepatariu,nebent palubėse laikysit :) nežinau kiek kartu jau teko naujais gyventojais užveist :joint:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:01 #99041

  • tamsosvaikis
  • tamsosvaikis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 131
  • Gauta padėkų: 32
fanas parašė:
tamsosvaikis parašė:
fanas parašė:
Dolcas parašė:
Tamsosvaikis žuvytes laiko labai labai ilgai, tad juo nepasitikėti nėra reikalo.Pats laikiau ilgus metus akvariuminęs žuvytęs, bet bėdų neišvengdavau dėl paprasčiausio neišprusimo.Kuom nuostabus akvariumas?Pirma, tai labai pagyvina kambarį, antra, tai jis niekada neatsibosta, trečia, tai egzotinės žuvys kurias stebėti tiesiog nuostabu, ketvirta, vaikams tai kaip magnetas, penkta, visada turi ką veikti ir šešta, tai galiu pririnkti dar tiek pat priežasčių dėl ko jį verta turėti.Vienintelis patarimas, nesižvalgykite į akvariumus mažiau kaip 200L.

:vooo:

Mano kolega turėjo 200 litrų talpos,tai negalėjo atsiginti nuo tarakonų.Tik sumažinus talpą,išsprendė tą problemą.
o tai tarakonai prie ko :unsure: gert norejo is akvariumo?na nepasakyciau jei normalus dangtis jokiu problemu o ir nemazai kas isvis be dangciu laiko jei kubatura didele ir tingisi daryti dangti :) siaip tarakonams daugiau siluma trupiniai ir tamsa palikuonims veisti reikalinga.

:vooo:

Susidaro didelė drėgmė,o tarakonai ją mėgsta.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:02 #99043

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Dėl tos drėgmės... Čia ne į temą, bet paporinsiu, kaip šiemet netikėtai su ja susidūrėm. Pernai įsigijom butą, viską susiremontavom nuo 0, šiemet rudens viduryje žiūrim - vieno kambario siena pelija :oo: Pelėsis net toks su pūkeliu auga... Vieną kartą nuvalėme, už savaitės - vėl tas pats. Galvojom - kaltas vėdinimas. Pradėjom kasdien langus darinėti - visvien, rupūžė, auga :evil: Galvojom - trūksta šilumos :unsure: Įjungė šildymą - niekas nesikeičia :evil: Nusipirkome elektrinį drėgmės surinkėją. Ir ką jūs sau galvojat? Iš vieno ~10 m2 kambario per kokias 6 h tas surinkėjas per 1-2 dienas surenka 2 litrus vandens... :nerd: Pelėsis pranyko, ženkliai pagerėjo ir oras kambaryje, nebekamuoja nuolatinis neaiškus paviršinis kosulys, užtat elektros sąskaitos išaugo :lol:
Reziume: tarakonų neturėjom nei prie didžiausios drėgmės, bet turbūt tik laiko klausimas buvo :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:04 #99044

  • tamsosvaikis
  • tamsosvaikis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 131
  • Gauta padėkų: 32
Megėjas parašė:
Jei visiškai maži vaikai tikrai akvariumo nepatariu,nebent palubėse laikysit :) nežinau kiek kartu jau teko naujais gyventojais užveist :joint:
na viskas priklausi kaip ir kur ir koks tas akva,jei be dangcio ir vaikiuks pasiekia ka imesti-tai visokiu kuriozu gali buti :cheer: pas bendradarbi visa zmonos parfuma sukiso sunelis pas zuvytes tai kvepejo :lol: ties labai trumpai :(
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:06 #99046

  • tamsosvaikis
  • tamsosvaikis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 131
  • Gauta padėkų: 32
dainiuška parašė:
Dėl tos drėgmės... Čia ne į temą, bet paporinsiu, kaip šiemet netikėtai su ja susidūrėm. Pernai įsigijom butą, viską susiremontavom nuo 0, šiemet rudens viduryje žiūrim - vieno kambario siena pelija :oo: Pelėsis net toks su pūkeliu auga... Vieną kartą nuvalėme, už savaitės - vėl tas pats. Galvojom - kaltas vėdinimas. Pradėjom kasdien langus darinėti - visvien, rupūžė, auga :evil: Galvojom - trūksta šilumos :unsure: Įjungė šildymą - niekas nesikeičia :evil: Nusipirkome elektrinį drėgmės surinkėją. Ir ką jūs sau galvojat? Iš vieno ~10 m2 kambario per kokias 6 h tas surinkėjas per 1-2 dienas surenka 2 litrus vandens... :nerd: Pelėsis pranyko, ženkliai pagerėjo ir oras kambaryje, nebekamuoja nuolatinis neaiškus paviršinis kosulys, užtat elektros sąskaitos išaugo :lol:
Reziume: tarakonų neturėjom nei prie didžiausios drėgmės, bet turbūt tik laiko klausimas buvo :lol:
taip mes irgi panasiai vienam kambaryje pelesi isgyvendinom-dregmes mazinimas ir ventiliacija :good: p.s.akvos ten nebuvo :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:16 #99048

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
tamsosvaikis parašė:
Megėjas parašė:
Jei visiškai maži vaikai tikrai akvariumo nepatariu,nebent palubėse laikysit :) nežinau kiek kartu jau teko naujais gyventojais užveist :joint:
na viskas priklausi kaip ir kur ir koks tas akva,jei be dangcio ir vaikiuks pasiekia ka imesti-tai visokiu kuriozu gali buti :cheer: pas bendradarbi visa zmonos parfuma sukiso sunelis pas zuvytes tai kvepejo :lol: ties labai trumpai :(

Pas mane nedickas 45 lit. su dangčiu ir net lipne juosta užtvirtintas :) nepadeda vaikai auksarankiai :cheer: pašeria gerai kas papuola :) žuvis sočios ;) tiesa tik trumpam :S Ne veltui turbūt sakoma jei negali ką nors išardyt duok vaikui :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:31 #99051

  • tamsosvaikis
  • tamsosvaikis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 131
  • Gauta padėkų: 32
Megėjas parašė:
tamsosvaikis parašė:
Megėjas parašė:
Jei visiškai maži vaikai tikrai akvariumo nepatariu,nebent palubėse laikysit :) nežinau kiek kartu jau teko naujais gyventojais užveist :joint:
na viskas priklausi kaip ir kur ir koks tas akva,jei be dangcio ir vaikiuks pasiekia ka imesti-tai visokiu kuriozu gali buti :cheer: pas bendradarbi visa zmonos parfuma sukiso sunelis pas zuvytes tai kvepejo :lol: ties labai trumpai :(

Pas mane nedickas 45 lit. su dangčiu ir net lipne juosta užtvirtintas :) nepadeda vaikai auksarankiai :cheer: pašeria gerai kas papuola :) žuvis sočios ;) tiesa tik trumpam :S Ne veltui turbūt sakoma jei negali ką nors išardyt duok vaikui :)
na taip jie auksarankiai :cheer: ir paserti labai megejai tik sunku juos prie kiekio pripratinti :) pas teve jis nedickas tai paprasciausia auksciau pastatyti jei yra kur ir pratinti prie serimo normos.as kazkada nuo dukros buvau apsauga padares kad neatidarytu bet paskui paciam problemos buvo :cheer:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano augintinis 2013-11-30 20:49 #99059

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Mano pastebėjimai naujokams.Kadangi žuvytes laikiau apie 15 metų, tai klaidų neišvengiau.Niekada nepirkite dėvėto akvariumo.Būtinai turėkite 2 akvariumus.Pagrindinis didelis ir karantininis kokių 10-20L.Nusipirkus žuvytes, būtina bent 4-6d. jas palaikyti atskirai.Pasitaiko, kad nusiperki ligotas, o jas suleidus į pagrindinį, užsikrečia ir kitos ilgai puoselėtos žuvytės.Jei žuvytės ir sėkmingai atlaikė inkubatorių, vis tiek jį būtina dezinfekuoti.Niekada nestatykite akvariumo kur pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai.Užsiveis dumbliai, pradės žaliuoti stiklas ir teks jį gramdyti.Augalai turi būti šiūrkštūs.Jei jie pasidaro gleivėti, juos geriau išmesti ir užveisti naujais prieš tai akvariumą gerai išvalius.Jei neperkate grunto, o jį atsivežate tarkim iš karjero, prieš pilant būtina išvirinti bent 5 min.Negailėkite pinigų vandens filtravimo sistemai, nes tai yra pagrindas.Termometrą būtinai pirkite automatinį ir nustatykite pagal reikiamą vandens temperatūrą(pagrinde tai būna 20-26 laipsniai pagal laikomas žuvis).Oro padavimas taip pat turi didelę reikšmę, bet geriau pirkti ne tą, kuris pučia orą, bet tą kuris ne tik cirkuliuoja vandenį, bet ir jį valo.Deja, jis brangokas.Jei jau pirksite oro pūtiką, tai nepagailėkite kelių litų papildomiems akmenukams.Yra tokių, kurie per jūsų akvariumą sudarys nepakartojamą įspūdingo grožio sieną.Apšvietimas taip pat turi didelę reikšmę.Vienas dalykas dėl grožio, kitas dalykas dėl žuvų.Tarkim "Gaidukams" reikia ne tik tinkamos temperatūros, bet ir tam tikros šviesos.Šiuo metu akvariumo apšvietimo galimybės labai didelės.Vienos tinka pasigrožėjimui, kitos reikalingos sėkmingam žuvų nerštui.Norite padaryti įspūdį ar pasigrožėti patys?Kratykit piniginę.Galimybės beribės.Jei įsigysite skaliarus, tai be žalios jautienos neišsivesite.Kitu atveju jūsų žuvytės uodegos bus nuėstos.Skaliaras mėsaėdis, tad aš kabindavau ant siūlo mėsos gabaliuką ir leisdavau jiems pataršyti tol, kol mėsa pabaldavo.Jei pabalusią mėsą aš galiu dar ir suvalgyti, tai akvariumui jau negerai, todėl nereikia stengtis dėti didelį gabaliuką.Kokias žuvis rinktis?Čia jau labai sudėtinga.Neonai, Barbusai laikosi būriais, tad ir verta pirkti ne mažiau kaip 6vnt.Gaidukai po vieną negyvena.Auksinė žuvelė tai pats blogiausias pasirinkimas koks tik gali būti.Šika daugiau nei ėda.Iš kur ir kaip, taip ir neišsiaiškinau.Kas liečia dekoracijas, tai ne visada gražu ir praktiška.Turėjau didelę sraigę kuri atrodė įspūdingai, bet jei visada pralįsdavo pro kelmo dekoracijos angą, tai vieną kartą paaugus ėmė, užstrigo ir paskendo.Nusivylimui nebuvo ribų.Akvariumuose galima laikyti ir lietuviškas žuvis(gružlys, karosas, ešerys), bet reikia nepamiršti, kad gamta yra gamta.Gružliui teks suteikti srovę ir akmenuotą dugną, karosui teks suteikti žiemines sąlygas, o štai ešerys nenuspėjamas.Iš tikro, tai akvariumas reikalauja didelio dėmesio vieną kartą į mėnesį.Jei nepagailėta pinigų, tai užteks ir kartą į pusę metų.Ar reikalingas akvariumas?Atsakymas TAIP.Po paskutinio nelaimingo atsitikimo(pirkau 200L.akvariumą nenaują), šiek tiek puoliau į depresiją, nes mano mylimos žuvys gaišo tiesiog akyse.Katinui nedaviau, liepiau eiti dekoratyvinių pelių gaudyti.Dabar esu apsisprendęs tiksliai.Jei negaliu sau leisti įsigyti normalaus akvariumo, tai man jo ir nereikia.Iš tikro, tai daugiau apie žuvytes Tamsosvaikis pasakyti gali.Parašiau tik iš praktikos, nors žinoma ir tai ne viską.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas, Vitalijus

Mano augintinis 2013-12-07 09:03 #99533

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas, Dolcas, saulius67, Maironis
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.056 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top