• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Nemunas

Nemunas 2012-09-16 16:57 #65685

  • sjopma
  • sjopma avataras
Pagautas Alytaus rajone apie 9val ryto ant blakes,krokodilo tikslaus pavadinimo nezinau yvairiai mano kraste tuos padarus vadina.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-19 09:54 #65874

  • kliovas
  • kliovas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
  • Gauta padėkų: 88
Vakar dugnine: nuo 14 val. iki 22 val. 13 žiobrių, 2 plakiai, 3 karšiai. Karšiai kibo tik sutemus. Masalas: kukurūzas su dziku. :)

Priedas 1_2012-09-19.jpg - nerastas



Priedas 2_2012-09-19.jpg - nerastas



Priedas 3_2012-09-19.jpg - nerastas



Priedas 4_2012-09-19.jpg - nerastas

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-19 16:43 #65906

  • sjopma
  • sjopma avataras
Vakar nemune nuo 15.30 iki 20 val nei vieno kliovo, bandziau gaudyt usorius.Atejes spinigautojas sake zuvauna nuo ryto ir nieko nepagaves ir kad per visa diena negirdejo kad kur zuvis butu issokusi,o vandens lygis vel pakrites apie 20 cm.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-19 17:39 #65920

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
sjopma parašė:
Vakar nemune nuo 15.30 iki 20 val nei vieno kliovo, bandziau gaudyt usorius.Atejes spinigautojas sake zuvauna nuo ryto ir nieko nepagaves ir kad per visa diena negirdejo kad kur zuvis butu issokusi,o vandens lygis vel pakrites apie 20 cm.

Kurioj vietoj gaudai, jei ne paslaptis? :) Mėgstu ir aš juos pasivaikyti, tik kad retai gaunasi :oo:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-20 09:27 #65966

  • spycka
  • spycka avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 23
  • Gauta padėkų: 9
visa ryta mojavau sniningu NEMUNE,foto nera nes nieka nepagavau :ohmy:
bet pirma kart gyvenime GA patikrino :good:
kadangi turejau popierike,tai palinkejo sekmes ir :ikio:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas, kliovas

Nemunas 2012-09-20 09:47 #65967

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
kokiam raj. žvejojai ir koks buvo leidimas?
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-20 10:22 #65974

  • spycka
  • spycka avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 23
  • Gauta padėkų: 9
kauno raj.,link kacergines
a bilietas tai:NEMUNE kaune ir kauno raj.
Paskutinis taisymas: 2012-09-20 10:23 nuo spycka.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-21 07:17 #66011

  • kliovas
  • kliovas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
  • Gauta padėkų: 88
Vakar dugnine nuo 12:30 iki 22:30 val. 1 plakis, 2 žiobriai, 2 karšiai.
Karšiai kibo tik sutemus ant dvieju kukurūzų. Kito varianto karšis nepriėmė :) ,ale išrankus blyn :cheer:


Priedas 1ziobris2012-09-21.jpg - nerastas



Priedas 2karsis2012-09-21.jpg - nerastas



Priedas 3karsis2012-09-21.jpg - nerastas



Gražus saulėlydis, tolumoje giedro dangaus ruožas...

Priedas 4saulelydis2012-09-21.jpg - nerastas



Priedas 5saulelydis2012-09-21.jpg - nerastas

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, baubas, dainiuška, ANRI, Dolcas, aras, greitis2, Megėjas, mode

Nemunas 2012-09-21 16:01 #66067

  • saulius67
  • saulius67 avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Žinutės: 3019
  • Gauta padėkų: 850
siandien buvau treniruotis tai pundelis eseriuku iskaitiniu pora lydekaiciu ir sapaliukas normalus , viena lydekioka namo o kitus palikau varzybom
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, baubas, ANRI, Pelekas, mode

Nemunas 2012-09-21 17:14 #66078

  • sjopma
  • sjopma avataras
As daugiau spiningauju su dugninem zuvauju retai,kiekvienais metais skiriu laiko usoriams,dabar zuvaunu netoli oreiviu klubo.Seniau daznai zuvaudavau prie sugriauto tilto,bet kai pristate pavesiniu tai labai padaugejo zveju,o zuvu smarkiai sumazejo,tai teko ieskot kitu vietu,o taip buvo gerai arti namu.Pries kelis metus neblogai pasigavo usu tai zveju buvo kaip turguj o tokiam susiburime as nemegstu zuvauti bet kai prakriko keli usai ir man atiteko.Dar teko pastebet,kad daug stato sniuru,o ir zvejai lydekas,samukus kiuriu galvos didesnes uz kuna y krepsius deda.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-23 06:33 #66209

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Na visdėlto, plūdinės uždarymą padariau. Manau kad ir šamų taip pat :cheer: . Šeip sinoptikai apsirinka dažnai, bet ne tada kai reikia. Pranešė vėją PR, tai zaraza taip ir buvo.



Na Žvejyba plūdine gavosi labai sunki, vėjas pasroviui , prilaikyti faktiškai neįmanoma, pakirsti dar sunkiau :evil: , kibimas yra, bet ilgai nesikankinau. Pagavau kelias kojikes nevertas dėmesio. Todėl ir nebuvo reikalo fotkinti iš visų pusių ir nešti į leidyklą kad išspauzdintų :uj: . Sekantis sustojimas ant dambos , ruošiuosi starkio ir šamo žvejybai. Įsitaisau ant pusiau užsemtos dambos. Kaimynas sėdi šiek aukščiau, žvejoja dugnine .



Nemunas gan seklus, paskutinį kartą aš tą dambą mačiau prieš kokius 5- metus :lol: Begaudant smulkmę porcijom papuolė štai toks aašarukas, kaip būtų ką tik iš rašalinės išlindęs :lol:



Deja, foto neperduoda tų natūralių spalvų. Man net palūpis atkrito kai jį pamačiau :good: . Vienu žodžiu mutantas černobilinis :lol: . Sumetu visą amuniciją vandenin. Karts nuo karto vis paskambina "ant porcijos", deja neagresyvei ir ne iki galo :lol: . Išbrendu nuo savo dambos pasiimti prožektorių. Nu ir kaip sakoma "zakon podlasti" kai užgros paskutinis fyderis, net šokinėja ant stovo, kol aš nurauliojau per akmenis ir vandenį fyderis jau buvo susiruošęs išplaukti, visa laimė ritė tarp akmenų buvo įstrigusi, tai ir išgelbėjo mane nuo netekties :cooll: . Kertu , nu blyn dar yra kažkas tai :clap: . Ištraukiu o ten ---plauda peraugusi , apsirikusi susigundė porcija :lol:



Toliau tylu, šamaūsei jau ko gero į dobes sulindo ir nebeaktyvūs pasidarė. Dar kelis paskambinimus ant porcijos turėjau. Pradėjo lyti. Baigėm manau kad paskutinę šamaūsių žvejybą šį sezoną. Vat, dar liko tikslas kitam sezonui imti dyyydelį šamaūsį :cooll: Tai tiek žinių iš Nemuno. Tiesa vandenėlis lengvai kyla.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-23 14:39 #66251

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
sjopma parašė:
As daugiau spiningauju su dugninem zuvauju retai,kiekvienais metais skiriu laiko usoriams,dabar zuvaunu netoli oreiviu klubo.Seniau daznai zuvaudavau prie sugriauto tilto,bet kai pristate pavesiniu tai labai padaugejo zveju,o zuvu smarkiai sumazejo,tai teko ieskot kitu vietu,o taip buvo gerai arti namu.Pries kelis metus neblogai pasigavo usu tai zveju buvo kaip turguj o tokiam susiburime as nemegstu zuvauti bet kai prakriko keli usai ir man atiteko.Dar teko pastebet,kad daug stato sniuru,o ir zvejai lydekas,samukus kiuriu galvos didesnes uz kuna y krepsius deda.

Pažįstamos vietos, ypač oreivių klubas - šiemet kaip tik netoli nuo ten pora gražių ištraukiau. Jei kada norėsi susikooperuoti ūsorių žūklei - brūkštelėk man į privatą, perlėksim abiejų vieteles aplink Alytų, mažum kas ir gausis :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-25 21:18 #66513

  • kliovas
  • kliovas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
  • Gauta padėkų: 88
Nemunėlio vandenėis palengva kyla :) , žoles neša ...

Priedas 12012-09-25.JPG - nerastas



... nekokia žvejyba, bet keletą nepilnamečių susidomėjo masalu, kurios vėl plaukioja :)

Priedas 22012-09-25.JPG - nerastas


Priedas 32012-09-25.JPG - nerastas


Priedas 42012-09-25.JPG - nerastas

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, baubas, girinis37, dainiuška, ANRI, Kabliukas, aras, greitis2, mode, STUDENTAS, donatasx3, sjopma

Nemunas 2012-09-27 18:19 #66603

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Nusprendėme ir mes su Megėju ir Chrustiku Nemuną patikrinti.Kadangi kelionė nėra artima, o naktys dar ne tokios šaltos, nutariame važiuoti su nakvyne :)



Kibimai tikrai atsargūs ir gana retoki, bet pavyksta ištraukti ir neblogų mamkų.Papuolė vienas kitas legalus žiobris ar šapalas.Kas keisčiausia, uodo lervą žuvys aplamai ignoravo :unsure:









Bežvejojant nutiko linksmas dalykas.Pakirtus žuvį, pajuntu, kad kažkam terkštelėjau per dantis, bet ištraukus paaiškėjo, kad numušiau kablį.Mintyse aišku galvoju, kad geras bonusas buvo.Kitu metimu ištraukiu mamką ir nustembu.O kurį kablį traukti?Matyt kuoja nutarė man sugrąžinti kablį :cheer:



Kaip nekeista, Crustikas pasiryžęs pagauti lydeka nuo pačio ryto :P



Pagavęs kelias nelegalias lydekaites, buvo Megėjo įkalbėtas paimti fiderį į rankas ir štai rezultatas :)



Vėlia nuėjęs spiningauti pagavo dar kelias nelegales bet turėjo ir rimtą kibimą, kai buvo užkibusi apie 5-6kg.lydeka kuri visai prie pat kranto sugebėjo įvažiuoti į bebryną ir ate su visu guminuku.Užuojauta Chrutikui :S

Kaip ne kaip, žvejyba baigėsi.Negalima pasakyti, kad tai įspūdinga žvejyba, bet šiek tiek prigraibėm.Beja, jei kam kils įtarimų dėl žiobrio, tai garantuoju, kad jis legalus, juk ir kuojos mamkos :)



Pirmoj nuotraukoj mano laimikis, o antroj Megėjo.Reikia pasakyti, kad antrą dieną Megėjas praktiškai negaudė su fideriu, o spiningavo.Beja, naktį žuvys nekibo :(





Tai tiek iš mūsų žvejybos.Dar noriu pasakyti, kad anksti ryte labai nešė žoles, o vėliau tik viena kita.Beja ir kibimai užeidavo tik bangom, atrodo, kad į pašarą žuvys nereaguoja.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-27 19:40 #66610

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
Dolcas,kokio dydzio kabliukus naudojai?Nes ant foto tie kabliukai gan dideli atrodo :)
Astrus....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-27 20:49 #66614

  • Ramas02
  • Ramas02 avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1134
  • Gauta padėkų: 1084
:good: :good: :good:
Smagu, kad pas mus randama dar žuvies :clap: , buvau prilėkęs ten prie jų jau jiems pakuojantis, Kaip ir sakė ne stebuklas, bet laikas praleistas, dar vakarienei pakankamai, ko daugiau reik :vooo:
Linkiu, kad pas Jus visko būtų, ir už tai Jums nieko nebūtų :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

Nemunas 2012-09-28 06:52 #66625

  • chrustik
  • chrustik avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Forumo technikas
  • Žinutės: 3552
  • Gauta padėkų: 1756
Reiktų paminėti dar ir tai,kad įlankoje su Megėju ištraukėm du tinklus,gerai kad nei viena žuvis dar nebuvo spėjusi įsisukti. Brakusom ribų nėra, dvigubas sienas tinklais daro. Na, o ištraukę su jais pasielgėm atitinkamai ir sunaikinom :))) :joint:
Visada duokit žmonėms antrą šansą ir niekada trečio!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, baubas, spycka, donatasx3, kliovas

Nemunas 2012-09-28 10:35 #66635

  • sjopma
  • sjopma avataras
Uzvakar vakare bandziau usoriu suviliot,bet rezultatas lygus nuliui :nerd: tuo paciu truputy ir paspiningavau,bet ir lydeku neradau.Vandens lygis kyla akyse,baigus zvejyba meskeriu kotai jau buvo apsemti vandens.Zuvaujant buvo atklydes diedakas tai jis ispranasavo kad nieko nepagausiu, tipo menesy cia zuvauna ir nieko nera pagaves,o as mintyse galvoju negali buti juk pats pries tris savaites usa ykirtau.Anot jo siais metais usai nekimba,tipo per anksti vanduo isskaidrejo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Nemunas 2012-09-30 19:28 #66778

  • Pelekas
  • Pelekas avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 980
  • Gauta padėkų: 1332
Siandien po piet su Dafo lekem i Veliuonos Nemuna pas Audriu. Oras vejuotas, buvo lietaus, taciau dzigauti su 6 gr svoriu buvo imanoma. Is gal 15 eseriu kibimu realizuoti buvo 4. Buvau iseges lydeka is paziuros virs 50 cm, bet kadangi buvau pasirises 0,36 mm fluorokarbono pavadeli tai mano guminuka nureze po intensyvios kovos :ohmy: . Dafo gaude rimtesniais masalais ir tikedamasis :f: bet deja, nieko nepavyko suviliot, kaip ir man. Taciau galiu teigti, kad kazka pagaut imanoma ir busimos varzybos neturetu baigtis tusciomis, tik manau, kad reikia savo arsenale tureti kuo ivairesnio dydzio masalu.
Siandien man geriausiai dirbo Reins Rock Vibe Shad 2 coliu gumiukas (spalva - pusiau melynas, pusiau perlas su blizguciais). Taip pat didesni eseri suviliojo Manns salotinis mikro riperiukas. Dar viena eseri sugundziau Mepps Black Fury (juodu su geltonais taskuciais lapeliu, nr. 3). Buvau dejes ir stambesni guminuka (Jackal Ammonite Shad 3 coliu) su 15 gr svoriu, bet ciupdavo tik eseriai, kurie jau nesugebedavo jo normaliai isiurbti :cheer: Foto nebus, nes neturejau ka fotografuot, lydeka pozuot grieztai atsisake :cheer: :ty:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, Arutis, Dolcas, simka, aras, donatasx3

Nemunas 2012-10-02 19:56 #66952

  • zulikas
  • zulikas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • kibo vakar, kibs rytoj, bet ne siandien
  • Žinutės: 1167
  • Gauta padėkų: 790
Siandien sumasciau nulekt i nemuneli ant vakarinio kliovo :fishing: sedau ant dambos bet gera pusvalandi nesulaukes kliovo pakeiciau vieta ir kaip mat prasidejo veiksmas kliovas po kliovo, pradziai pakirtau karsioka apie puskilio speju, bet prie kranto pasiseke pabegt, antras metimas vel karsiokas mazdaug pusantro kg. na veliau karsiu nepasirode bet uzpuole ziobriai ir kibo kol sutemo poto visiskas nulis.zvejota nuo 4 iki 8 didziausi laimikiai keliavo namucio :) foto nekokios nes kaip tycia fotiko nepasemiau nes nesitikejau tokio kibimo o paskutine isvis :P bet norejau iamzint :cheer:
Paskutinis taisymas: 2012-10-03 20:18 nuo zulikas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: baubas, Dolcas, saulius67, selmis, Karpis
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.128 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top