• R1
  • R2
  • R3
  • R4
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMA: Taisyklių pažeidimai

Taisyklių pažeidimai 2011-03-13 16:33 #10214

  • ZIUPKA
  • ZIUPKA avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • SPYGA TAUKUOTA:D
  • Žinutės: 961
  • Gauta padėkų: 575
Neturoiu as Jum ka pasakyti, jau anas tinklapis buvo nuskambejes kaip brakusu, jei norit apsidergt naujame tinklapyje prasom, tik pavadinima susikurkit brakusos.lt, nes taisykliu pazeidinejimas nera toleruojamas nei viename tinklapyje, galbut Bite (dag kas apkalbejo to tinklapio lankytojus), bet ilyskit i tema brakusos - ten yra sukeliamos visos foto ir komantarai tu kurie issivaizduoja, jog keli gramai nieko nereskia, kalpauskit to sribo kuris 3 vaikus uzmuse jis pasakys, kad galvojau kad kelios cerkos nieko nereiskia.

Siandien Dolcas pasake viena labai teisinga minty,, Pradzioj pradekim nuo saves ziuret - paskuj malkim suda apie pramonininkus,,

Neriukai nieks taves nenori nei izeisti nei atbaidyti nuo rasymu, bet, kad nematai savo kaltes visame sitame reikale tai jau nieko gero.

Čebai pazeistom taisyklem besigiriant nepritrauks tinklapis nei vieno naujo zmogaus. As sutinku ir su tavo ir su LYDEKOS nuomone, bet manau reikia ziureti, kad tinklapyje esanti info neprasilenktu su siuo monemtu galiojanciom taisyklem.
Kibo ir kibs - jei zvejosi:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: aras

: Minijos kaimas 2011-03-13 16:50 #10218

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Patarimas ateičiai.Fotografuokit,dėkit nuotraukas,tai tikrai įdomu,tik parodykit tai,kas yra toleruotina.Tadas tikrai nieko pats nei prieš vieną nieko neturi,bet paprasčiausiai pagalvokite apie tuos,kurie skaito šį tinklapį.Konkurentai greit spės apšmeižti,todėl nedarykime tam dingsties.Paprasčiausiai dėkite nuotraukas sumažintais kiekiais,ar tai svoriu,(jei jau paleist ranka nekyla)ir joks Žiupka ar kas kitas prie jūsų nesikabinės.Smagu,kai gerai kimba ir pagaunat,o juo labiau dalijatės informacija,bet kartais mes prarandame saiką,ir jei gerai kimba,tai viską ir imame.O be reikalo.Pvz.aš šiandien pagavau apie 20 ešeriukų,bet visi jie laimingai gyvena toliau,katinui žarnokų nuo kuojų užteks.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: aras

Taisyklių pažeidimai 2011-03-13 17:13 #10222

  • Dalius. Kaunas
  • Dalius. Kaunas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2242
  • Gauta padėkų: 1456
Aš tai nesuprantu ką jūs čia patarinėjat ir bandot įteisint? B) Yra žvejybos taisyklės, yra forumo, tai, argi reikia dar ką aiškint? Kam visa tai tinka, tas sėdi čia ir nekelia jokio triukšmo, o kas nesutinka, nu, tai sorry, kaip sako rusai - staltiese kelelis...Teisingai reaguoja Žiupka. Paskaitys tokius jo postus kiti, gal susigaudys, kad klydo. Ne, na, vadinas jam čia sunku bus ir jokios pastangos pritapti bergždžios. Koks gali būt taisyklių laužymo toleravimas ir patarimai kaip "slėptis". Čia vieša erdvė. Kaip nieks to negali įsisąmoninti? Mes kaip pro padidinamą stiklą. Neatsipalaiduokim iki tokio lygio. Pagalvot reiktų apie saito prestižą. Žinoma, jei jis pofik, tuomet galima viską rašinėt, kad tik sugriaut viską. Diskusija jau buvo apie tai, bet vėl lipam ant grėblio. Nuo to kakta tikrai nebus tvirtesnė. :bye:
Nerijau, priimk kaip draugišką įspėjimą ir pykt tikrai neverta. Tado pastabos teisingos, o jei jis klydo turėjai laiko paaiškinti. Tam ir yra forumas. :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: aras

Taisyklių pažeidimai 2011-03-13 18:13 #10239

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Na tada ir kitose temose kur bus pažeidimų netęskime jokių pokalbių, o toliau toleruokime tokius dalykus.Aš nesuprantu tavęs Audriau.Už tokius dalykus banus reikia duoti, o jūs viešai smerkti nenorite.Teisus Tadas, šimtą kartų teisus.Aš specialiai jaunuoliui daviau pasisakyti, maniau supras, deje, deje, o labai gaila.Vadinas kaž ką netaip darome, netaip auklėjame.Vieno pagailėkime, kito taip ir toliau elkimės.Nematau jokio skirtumo ar kilogramas ar penki to viršsvorio.Jei žmogui sakoma, o jam dzin tai ne didelė bėda jei jo ir nebus.Nesvarbu ar tai jaunas ar senas.Atleiskite už kategoriškumą, bet jau nesusilaikiau
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas

Taisyklių pažeidimai 2011-03-13 18:56 #10249

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Šiaip pritariu Sigučiui,ir suprantu kodėl dar vis nėra supratimo apie nūdienos žūklę.Viskas yra užsilikę nuo sovietinių laikų.Pasakykit gerbiamieji,kurie prie rusų paleidote nors vieną žuvį?Kuris sudrausminote brakonierių?Aš tai tikrai ne.Kai prisimenu savo senas žūklės dienas,tai dabar širdį skauda,bet tai praeitis.Matau mūsų vandenų būklę,bendrauju su žvejais,diskutuoju,ir patikėkit yra dar tokių žmonių,kurie už sprindinį ešeriuką gerklę perkas,bet nepaleis.Kai bandau paaiškinti,kad iš delninio karoso ne ką ir pavalgysi,o katinui kaip ir gaila būtų,tai atrėžia-aš paleisiu,o kitas pasiims.Ir prie ko čia kitas,jei tu pats nesugebi paleisti?Viskas prasideda nuo savęs,nuo įsigilinimo moralo,kurį tau protingas žvejas paskaito.Niekaip nesuprantu ko pykti ant kitų,jei pats esi kaltas?Parodė,kad Korsakas Kaliningrade ešerius pasiėmė,o ne paleido.Tuoj visi varpais skalambija-matai-nepaleido.O ką,jis ne žmogus?Jam su draugais žuvytės išsirūkyti nesinori?Svarbiausiai rėkia tie,kurie net supratimo neturi,kad žuvį galima ir paleisti.Nesvarbu,Minija tai,Nemunas ar kūdra.Pasiimk žuvies tiek kiek šeimai reikia,pagauk,nusipaveiksluok,paleisk.Kas dar nesate žuvies paleide,pabandykite,tai ne ką mažesnis malonumas nei ją traukiant ir atminty ilgai išlieka.Keikiame brakonierius patys tokiais būdami.Ne vieną žvejuką savo valdose esu išmokęs žuvį paleidinėti,tiek jauną,tiek pagyvenusi.Na pykomės gal metus laiko su vietiniais,o dabar problemų kaip ir nėr,ir žuvies daugiau ir žvejai patenkinti.Nesidairykime į krūmus,kur žuvį slėpti,o paprasčiausiai paleiskime,duokime žuvims per nerštą ramybę,nepjaukime šakos,ant kurios sėdime.Žiūrėkime,kad vienintelis malonumas pagauti žuvį neliktų tik komercinis tvenkinys.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Joškė, dumiukas, aras

Taisyklių pažeidimai 2011-03-13 21:05 #10283

  • laurux
  • laurux avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 11
  • Gauta padėkų: 2
o ko jus cia stumiat ant pacano del to virssvorio :S arutis irgi virsijo 5kg norma, bet jis juk savas :balius: tipo su tara svere:cha: nierka gal irgi svere kibire, kuriam ant dugno spakliaus buvo like 2kg :lol: friends forever :sokis:
Paskutinis taisymas: 2011-03-13 21:05 nuo laurux.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 06:01 #10286

  • balys
  • balys avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 27
  • Gauta padėkų: 1
susidaro toks ispudis kad tas vaikas lasisu prigaude.kas ta kuoja.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 10:01 #10300

  • ZIUPKA
  • ZIUPKA avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • SPYGA TAUKUOTA:D
  • Žinutės: 961
  • Gauta padėkų: 575
laurux buvo paaiskinta,kad sverta su tara - kaip buvo is tikruju nieks nesuzinos - juolab Arutis ne pats pasigyre tiek prigaudes.

Balys - lasisa zuvis kaip ir kuoja - abi jos plaukioja ir nereikia kazko isskirinet. Gal daugelis negaudo lasisu nes yra persudetinga jas pagauti, o kuoja gaudo visi. Matau pacio poziuris labai netinkamas - matyt seno kirpimo zmogus esi ir visada tysi namo tiek kiek panest eina. Tuoj prasides strimeles ir vel galesim kalbet, kad strimele nezuvis - bet tas neduoda teises nei vienam gaudyti po 20 ar net 40kilogramu zuvies ir tystis ja namo. Kam sedim ir stenam kokia bloga valdzia jei patys apsisike ir nesugebam apsikuopti. Siuksles - ka cia pramoninkai gal primeto ju tiek pakrantese?? Paklausk tu siukslintoju - pasakys nu kas tas vienas numestas popierelis kitam butelys, o paskuj sedi prie vandens ant siuksliu kruvos ir kaip galima pasigyrti puikiai praleistu laiku??? Nevaldzia ir nekazkas kitas taip padaro, o mes patys ,, ZVEJAI,, taip, kad atvaziuok pavasari i renginuka ,, Pazvejojei susitvarkyk,, ant 2 betonkes SKIRVYTEJ, Pasivaiksciosi ir pamatysi kaip atrodo ta viena nekalta siuksliuke, kuri pavirsta 2-3 sunkvazimiais siuksliu ir gal tada suprasi, kad ar kuoja ar auksle ar lasisa ira zuvys, o visi zmones nepriklausomai nuo uzimamu pareigu ira tik zmones ir jei nepradesim mes varguoliai tvarkytis tarpusavyje ner ko tiketis is valdzios.
Kibo ir kibs - jei zvejosi:)
Paskutinis taisymas: 2011-03-14 10:03 nuo ZIUPKA.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 10:05 #10301

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
balys parašė:
susidaro toks ispudis kad tas vaikas lasisu prigaude.kas ta kuoja.

Na ir mąstymas kai kurių žmonių - net komentuoti nėra ką.Vadinas jei kaimyno sode kriaušes nupurtei viskas tvarkoje, o jei telyčią pavogei jau blogai.Su tokiu požiūriu dar negreit išsikapstysime iš tos betvarkės.Jei elementaraus nusižengimo nematome, nepripažystame savo padaryto nusižengimo tai kaip toliau bendrauti, diskutuoti? Savaime peršasi toks posakis - "Gimęs lašišas dubasinti, kuojų padoriai gaudyti neišmoksi"

P.S.Beje, tas vaikas vaikų jau turi pridaręs taip kad nereikia lia lia apie vaikus
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 10:09 #10304

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
laurux parašė:
o ko jus cia stumiat ant pacano del to virssvorio :S arutis irgi virsijo 5kg norma, bet jis juk savas :balius: tipo su tara svere:cha: nierka gal irgi svere kibire, kuriam ant dugno spakliaus buvo like 2kg :lol: friends forever :sokis:

To laurux.1-Ar skiri maišiukus nuo kibirų? Jei ne tai užmesk akį, gal dar tavo vadinamo "špakliaus" (lietuviskai glaisto)ant dugno rasi

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 11:46 #10316

  • nerijus
  • nerijus avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • žveju netampama o gimstama
  • Žinutės: 1025
  • Gauta padėkų: 467
gerbemi pilieciai as nesveriau kiekvienos zuvytes tik istraukes is vandens svarstikliu neturejau su savim ,gal siektiek perdejau kad 6kg pagavau sektiek maziau beto as nezinojau tiesa sakant kad 5kg galma pasimti :unsure: meskeres broliai as cia mokinuos su jumis aiskinus , jus jau atgyvene man dar mokitis ir mokitis ir dabar cia kazi kokia pragara uzvire :nu: as gryzes namo isdalinu ta zuvi ar su ekipazu pasidalinu, ne kiekviena diena as tempiu kazi kiek zuvu cia galima daba mane taisyt kitaip sakant apmetit sudais nesvarbu nei as ka daugiau rasysiu nei as cia dalyvausiu :evil: ...visi zmones klysta ir is klaidu mokinas. zvejai dare ta pati ir darys ar siukslins ar brakuoneriaus ir cia kad as matai tarkim kilogramu daugiau paimiau pasaulis i kita puse suktis nepradejo kiek kiekviena diena brakunieriai verslininkai padaro zalos daug daugiau......
vakar kibo ir kibs ritoi...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 12:00 #10319

  • Joškė
  • Joškė avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Je
  • Žinutės: 238
  • Gauta padėkų: 14
Neriuk kai į mokyklą eini pamokas ruoši.Eidamas žvejot taisykles privalai žinot.Nežinojimas dar didesnis nusikaltimas.Gerai,kag nepiktybiškas, o iš klaidų mokaisi.
Tokių kaip tu per Lietuvėle daug.Nesakyk,kad žala nedidelė.Čia negeras požiūris.
Jei gaudai ne tą kas kimba,tada nekimba
Paskutinis taisymas: 2011-03-14 12:02 nuo Joškė.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 12:03 #10320

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Na užtat ir reikia mokintis taisykles,nes taisyklių nežinojimas neliaidžia daugiau pasiimti žuvies. Gerai kad vienas pasiėmei 1-kg. o jeigu tūkstantis nežinančių po kg. daugiau , jau visa tona gaunasi ir t.t. Nėr ko čia pykti, neteisus tai neteisus, sekantį kartą pasitaisysi ir viskas :good: ir niekas čia tavęs nedrabstė, tik perspėjo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 12:13 #10321

  • ZIUPKA
  • ZIUPKA avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • SPYGA TAUKUOTA:D
  • Žinutės: 961
  • Gauta padėkų: 575
Jo Neriuk neprimk situ pastabu asmeniskai, paprasciausiai nepagalvojes parasei ir dar nusispjovei.Taisykliu nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia.

Su Siguciu sutinku del balio pasisakymo 100%, kazkaip keistai tie zmones masto. Ir dar but idomu suzinot vieno zmogaus (zveju nedrysiu pavadinti) TOMIELIO nuomone, nes nelabai maciau daugiau jo pasisakymu tik snyntu temoje ir MYNGES ir tik tose vietose kur yra isreiskiamas nepasitenkinimas taisykliu pazeidimu is to zmogystos yra komentuojama atvirksciai, ir priestaraujama visom galiojanciom taisyklem. Tokiem zmonem mano nuomone (ir netik jam) turetu but duodami ispejimai, o pasikartojus tokiem dalykam dedamas banas ir be jokiu isimciu pazystam mes ta zmogu ar ne.
Kibo ir kibs - jei zvejosi:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 14:25 #10325

  • Murmeklis
  • Murmeklis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 148
  • Gauta padėkų: 38
Nu pagaliau normaliai išreiškėt poziciją :yes: , o tai jau nemalonu buvo skaityti. Žinoma jaunimą reikia mokyti savo pavyzdžiu, o kai kam reikia ir pačiam pasimokyti. Tai ilgas procesas, džiugu, kad pradžia jau yra :)
Born to be wild
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM

: Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 15:54 #10338

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
Kazkaip ce visi pyksta uz virssvori pagautos zuvies.Taciau esu girdejes is patikimo zmogaus kaip vienas sios diskusijos dalyvis gyresis prie vienos balos kaip zuvi is zemupio maisais parsiveza Atleiskit bet skaiciau ir nervai neislaike.PS tai tik iskalbu girdejau
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 16:26 #10348

  • chrustik
  • chrustik avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Forumo technikas
  • Žinutės: 3552
  • Gauta padėkų: 1756
Nu chebra, teisingai sakot visi. Bet gal po pirmo tokio dalyko bausti nereikia? Apsiribokim žodiniais įspėjimais, jei pasikartoja, tada galima ir banais švaistytis. Policininkai ir tie duoda pirmą kartą įspėjimą,o pasikartojus tokiam atvejui baudžia. Tai gal ir čia mes viską galim išspręsti tvarkingai. Aš tikiu, kad tie, kas padarė klaidą pasiimdami per didelį žuvies kiekį - pasimokė ir daugiau to nekartos. Bereikalingos diskusijos eis toliau, kiekvienas įrodynės savas tiesas, bet kompromiso ir nesulauksim.
Ką aš noriu pasakyti, visi darom klaidų, ir po klaidos tikimės atleidimo, tai gal duokim antrą šansą pasitaisyti? B) O jus pabandykite įsivaizduoti save jo vietoje, tik kitoj gyvenimiškoj situacijoj, manau taipogi gailėtumėtes ir norėtumėt atleidimo :uj: tad visi dabar labai laimingi prisiklausę vienas kito pamokų, pažadėkit sau laikytis taisyklių :uj: :uj: :uj: :uj:
Visada duokit žmonėms antrą šansą ir niekada trečio!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: aras

: Taisyklių pažeidimai 2011-03-14 16:31 #10349

  • Arutis
  • Arutis avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
Manyčiau, kad reikia baikt rutuliot būtent šį įvykį... :unsure: O tu Nerijau, nesumanyk užsidaryt ir nedalyvaut toliau tinklapio gyvavime - esi suaugęs vyras, ir kritiką reikia priimt išdidžiai, kad ir kokia ji skaudi būtų. Šimtai žmonių - šimtai nuomonių, taip buvo ir bus. ;) :bye:
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Taisyklių pažeidimai 2011-08-19 14:09 #26957

  • mekas
  • mekas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 414
  • Gauta padėkų: 610
Misteriuke parašė:
Vygdot neteisėta veikla pirmadienį reikės kreiptis kur reikia jei nebus ištrintos mano foto aš nesutinku kad mano foto platinamos čia, jei nori ištrink geruoju, aš šį kartą rimtai , draugas Chrustik, ir 150 litų neužteks tau už vartotojo teisių pažeidimą , sekmės ir pasidaryk išvadas Iki pirmadienio :tut: Visas puslapio kopijas turiu jau . :sokis:
siam zmogeliui tikrai reikia rimtos mediku pagalbos.
Pagauk savo gyvenimo svajonių žuvi ir paleisk---NEŽUDYK SVAJONĖS...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Taisyklių pažeidimai 2011-08-19 14:25 #26966

  • mekas
  • mekas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 414
  • Gauta padėkų: 610
Misteriuke parašė:
mekas parašė:
Misteriuke parašė:
Vygdot neteisėta veikla pirmadienį reikės kreiptis kur reikia jei nebus ištrintos mano foto aš nesutinku kad mano foto platinamos čia, jei nori ištrink geruoju, aš šį kartą rimtai , draugas Chrustik, ir 150 litų neužteks tau už vartotojo teisių pažeidimą , sekmės ir pasidaryk išvadas Iki pirmadienio :tut: Visas puslapio kopijas turiu jau . :sokis:
siam zmogeliui tikrai reikia rimtos mediku pagalbos.
Na matai kad reikia reiškia aš nejuokauju :tut:
taip matau,kad su smegenelem nelabai viskas tvarkoi,mazi vaikai ir tie protingesni,o cia suauges rimtas vyras vejus peza.priimk uzuojauta is manes,gaila man tokiu paranojiku...
Pagauk savo gyvenimo svajonių žuvi ir paleisk---NEŽUDYK SVAJONĖS...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: dainiuška, aras
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.078 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top