• R1
  • R2
  • R3
  • R4
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMA: Taisyklių pažeidimai

Taisyklių pažeidimai 2013-01-14 18:42 #75175

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, Gedas, Dolcas, Ramas02, STUDENTAS, donatasx3

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 10:11 #76529

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Kaip žinia, šiandien visoje Lietuvoje reidas ir tikrina žvejus kaip laikomasi taisyklių.Papuolė ir mano draugas.Smaigų neturėjo, tai GA liepė eiti nuo ledo, bet nebaudė.Rytoj matyt bus daug žinių iš šio GA reido.Tegul į mėnesį kartą padaro po tokį masinį reidą ir būtų :yes: :yes: .Įsivaizduoju, kiek šį savaitgalį nupirkta žvejo bilietų, juk tikrai daug kas net nesivargindavo jų įsigyti.Manau pakliuvusių vis tiek bus :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 14:16 #76546

  • relaxas
  • relaxas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 34
  • Gauta padėkų: 54
tikrino ir mane siande, masina perarti vandens buvau pastates ir neturejau leidimo zvejoti, tai liepe vaziuot nusipirkt ir paleido graziuoju :) :yes:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 14:24 #76548

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 736
  • Gauta padėkų: 283
Radai kuo pasigirti , kad netikelis brakusa esi :no: :(
relaxas parašė:
tikrino ir mane siande, masina perarti vandens buvau pastates ir neturejau leidimo zvejoti, tai liepe vaziuot nusipirkt ir paleido graziuoju :) :yes:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 14:37 #76552

  • saulius67
  • saulius67 avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Žinutės: 3019
  • Gauta padėkų: 850
gal ir ne cia parasiau bet iskilo toks klausimelis del smaigu ,ar visiems ant ledo bunantiems jie privalomi ar tik zvejams
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 14:41 #76553

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Tik girtiems nereikia, nes jiems jūra iki kelių :cha:
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 14:55 #76555

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
saulius67 parašė:
gal ir ne cia parasiau bet iskilo toks klausimelis del smaigu ,ar visiems ant ledo bunantiems jie privalomi ar tik zvejams

ant ledo visiems privaloma ;) GA nors ir medžiotojai pasirodo isikalbėjus ir tie turėjo užsikabinę :joint:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 15:27 #76556

  • mode
  • mode avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1272
  • Gauta padėkų: 755
Megėjas parašė:
saulius67 parašė:
gal ir ne cia parasiau bet iskilo toks klausimelis del smaigu ,ar visiems ant ledo bunantiems jie privalomi ar tik zvejams

ant ledo visiems privaloma ;) GA nors ir medžiotojai pasirodo isikalbėjus ir tie turėjo užsikabinę :joint:
jei as vaika su rogem tampysiu ant ledo tai ir jam reiks :unsure: kiek suprantu tai cia buvo isleistas ystatimas zvejams :cha:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 15:38 #76558

  • Čebas
  • Čebas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Kojas nukares svajojau nakcia
  • Žinutės: 2720
  • Gauta padėkų: 2231
Na siaip nemaciau niekur parasyta, kad lipant ant ledo, privaloma tureti smaigus, si pataisa yra skirta zvejams, si pastraipa irasyta taip pat tik i megejiskos zukles taisykles, tad is kur paprastam pilieciui, kuris neturi nieko bendra su zvejyba, zinoti, kad reikia tureti smaigus, jei jis nori paciuozineti su paciuzomis ?
Tikrame žvejy slypi vaikas, kuris mėgsta žaisti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: saulius67

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 15:40 #76559

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
mode parašė:
Megėjas parašė:
saulius67 parašė:
gal ir ne cia parasiau bet iskilo toks klausimelis del smaigu ,ar visiems ant ledo bunantiems jie privalomi ar tik zvejams

ant ledo visiems privaloma ;) GA nors ir medžiotojai pasirodo isikalbėjus ir tie turėjo užsikabinę :joint:
jei as vaika su rogem tampysiu ant ledo tai ir jam reiks :unsure: kiek suprantu tai cia buvo isleistas ystatimas zvejams :cha:

Skamba gal ir absurdiškai :unsure: bet tai kokio velnio ta vaiką ten tampyti ant ledo ir apskritai ten vaikščioti jei nesi žvejys :unsure: nebent tik jei tai kokia trumpesnė kelio atkarpa gaunasi :unsure: bet ir rizikuoji gyvybe nežinau aš tai už smaigus ir juos turiu įlūšiu neilūšiu man asmeniškai ramiau ir juos pirkau savisaugai o ne dėl vaizdo ir juo labiau ne dėl GA.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 15:58 #76561

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
nu megejas tavo paaiskinimas ir apsurdiskas,noriu ir lipu ant ledo ,kas uzdraus ir nafik tie smaigai,jei as net nezvejoju,

ps ,nepamirskit smaigu lipdami net ant akropolio ledo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: donce999, mode

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 16:25 #76562

  • Čebas
  • Čebas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Kojas nukares svajojau nakcia
  • Žinutės: 2720
  • Gauta padėkų: 2231
Kalba eina apie istatyma, kas jame parasyta, kam skirta ir pan, o ne apie tai, ka galima veikti uzlipus ant ledo, tikrai niekieno reikalas ar as vaikus tampau, ar ciuozineju, ar tiesiog vaikstau. Esme ta, kad smaigus reikia tureti tik zvejams, uzlipusiems su zvejybine iranga, su tikslu- zvejoti.. na tikslas glai buti ir :balius: bet tai esmes nekeicia. Jei atviaziuos GA ir tu sedesi ant zvejybines deses su balalaika rankose, ar apsikabines grazta, privalesi tureti smaigus. O jei salia taves ciuozines paprastas pilietis, jam smaigai neprivalomi ir GA nieko is jo nereikalaus.
Negirdejau nei per vienas zinias, kad sakytu, smaigai reikalingi kiekvienam lipanciam ant ledo, o sako, kad butent zvejams.
Tikrame žvejy slypi vaikas, kuris mėgsta žaisti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: mode

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 17:12 #76567

  • mode
  • mode avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1272
  • Gauta padėkų: 755
TADZIUS parašė:
nu megejas tavo paaiskinimas ir apsurdiskas,noriu ir lipu ant ledo ,kas uzdraus ir nafik tie smaigai,jei as net nezvejoju,

ps ,nepamirskit smaigu lipdami net ant akropolio ledo
nu cia gerai susakiai,bent jau kai as vaikas buvau gyvenau mamese tai netgi ant ledo buvo specialios roges padarytos vaikam suktis metalines roges privirintos ant metalinio strypo vienas sukdavo o kiti aplink ratu vazinedavos.Dar Tadzius labai gerai susake ir apie akropolio leda,tai dar noriu pasakyt Megejui jei jaunas namyseda buvai tai nieks nekaltas,mes visi nusivalydavom gabala ledo ir ten chaheju losdavom :uj:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: simka

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 17:18 #76568

  • mode
  • mode avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1272
  • Gauta padėkų: 755
o seip jie su savo ystatymais lai galvas issitrina,jei priemei ystatyma,tai pasirupink ir yranga,nesuprantu kodel daba kiekvienas zmogelis turi sukt galva kaip juos pasigamint jei ju nera pirkt
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 17:20 #76570

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
mode parašė:
o seip jie su savo ystatymais lai galvas issitrina,jei priemei ystatyma,tai pasirupink ir yranga,nesuprantu kodel daba kiekvienas zmogelis turi sukt galva kaip juos pasigamint jei ju nera pirkt

kiek tau tu smaigu reik,rapaliniu SALMO kiek nori :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 17:46 #76575

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Jus galvokit ką norit aš išsakiau savo nuomone ir fsio ;) kitas dalykas dar kažkas tam istatime ir ne taip,kaip Čebas minėjo sėdi žvejas ant dėžės marmilina ir jam smaigu reik o tas kuris aplinkui čiuožinėja tam nereik tai čia mano manymu yra jau kaip ir diskriminacija žvejo atžvilgių dabar gal isikirsit ką noriu pasakyt :joint:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 18:58 #76585

  • mode
  • mode avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1272
  • Gauta padėkų: 755
Megėjas parašė:
Jus galvokit ką norit aš išsakiau savo nuomone ir fsio ;) kitas dalykas dar kažkas tam istatime ir ne taip,kaip Čebas minėjo sėdi žvejas ant dėžės marmilina ir jam smaigu reik o tas kuris aplinkui čiuožinėja tam nereik tai čia mano manymu yra jau kaip ir diskriminacija žvejo atžvilgių dabar gal isikirsit ką noriu pasakyt :joint:
Megejas manau visi ikirto ka nori pasakyt ,o Cebas labai teisingai parase,kad tas ystatymas zvejams ir mano manymu jis nevykes eilinis pasipelnijimas is paprastu ryboku,mano manymu neik vienas ant ledo ir tu tragediju tiek nebus :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 19:01 #76586

  • donatasx3
  • donatasx3 avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • pameškerioju
  • Žinutės: 1307
  • Gauta padėkų: 1753
Kaip yra žinoma-Šulija kartais klysta,o vat vakarykščios žinios neapgavo,šiandieną buvau patikrintas GA,prašė pateikti žvejo bilietą ir parodyti smaigus ir tiek žinių,beje tikrintas pirmą kartą per mano žvejybinį gyvenimą :fishinggg:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 19:19 #76589

  • Dalius. Kaunas
  • Dalius. Kaunas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2242
  • Gauta padėkų: 1456
O man atrodo, kad kažkam vistiek tie smaigiai gyvybę išgelbės. Ne veltui sako liaudis skęstantis ir už šiaudo griebsis, o kai tas šiaudas bus ant kaklo, tai nereiks ir pagalbos kitų. Pasipelnijimu irgi nepavadinsi, kai tas įrankis gyvybę gelbsti, be to juk nebūtina jo pirkti parduotuvėje, galima, kaip įrodė mūsų gerb. racionalizatorius Dolcas, Arutis irgi turi iš atsuktuvų, pačiam pasidaryt. Kažkaip mes iš seniau linkę tuos įstatymus "apeit", juos kritikuot, vietoj to, kad paprasčiausiai juos priimt kaip saugos priemonę. Dabar dėl žvejų ir šalia esančių ne žvejų...nu, ponai, juk pėsčiojo policija nebaudžia už automobilio saugos diržą... :) Kas jau užlipo ant ledo, o dar su vaikais, patys turi pasirūpint saugumu, kitu atveju, gali tekt skaudžiai sumokėt.
Apskritai, kas liečia naują mūsų aplinkosaugos valdžią, manau tik džiaugtis reiktų jų programa ir palaikyt jų sprendimus. :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, Gedas, Dolcas, Ramas02

Taisyklių pažeidimai 2013-01-26 19:29 #76590

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Nieko nebuvo daroma.BLOGAI.Dabar ledai pajudėjo, matosi, kad daug kas keičiasi į gerąją pusę ir galiu pasakyti, į paprastų žvejų pusę.Vėl BLOGAI.Lietuviai.Aš nedejavau, kad priėmė tokius įstatymus.Nu ką padarysi, privaloma, tai privaloma.Nenori mokėti (nors ne mašina kainuoja), pasidaryk pats, juk reikalavimų jokių smaigam nėra.Galų gale paimi du kamščius nuo vyno (dviguba nauda :) ), praduri su vinimi, pririši ir viskas.Be to, užgėrus, ir pauostyti gali :cheer: .Manau paprasčiausios bereikalingos diskusijos, o šiaip kiek žinau, už smaigų neturėjimą šiandien nebaudė nei vieno, paprasčiausiai liepė lipti nuo ledo.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas, Ramas02
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.079 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top