• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

Buvo vakar vakare atėjusi "kvaila" mintis pamėginti su plūdine :blush: . Apdulkėjo šiemet mano meškerės tiek, kad net užrašų jau nesimato :cheer: :blush:


Bet ryte pylė kaip iš kibiro :oo: Apstojo tik prieš 9val. Žvejoti su plūdine jau po laiko, tad vėl čiupau savo "UL" spiningiuką :cheer: ir nulėkiau pasidairyt kas vyksta.
Paerzinau karšinėje vietoje :batas: , praėjau ešerenę vietelę (sulkmė visiška) ir nejučiom vėl atsidūriau ten, kur kartais šėlsta meknės :blush: . Man atrodo nė vienam nebūtų įmanoma atsispirti pagundai jas pagaudyti, kai jos kartais šokinėja, malasi šėlsta visai prie kranto, atrodo tik mesk ir tuoj bus :f: :cheer: Nors jau lyg ir atsibodo vien meknės ir meknės, bet juk ne bado vedamas einu žvejoti :cheer: . Svarbiausia, kad tik būtų kibimai, būtų ne tuščias mojavimas lengviausiu spiningėliu, o toje vietoje tikimybės visada yra, kad ne vien smulkus ešeriukas papurtys mikro masaliuką.
Pirmiausia tai "pagavau" nemokamo dušo :evil: :cheer: , bet oras šiltas jokio vėjo, tai ne taip ir baisu,- neištirpsiu :cheer:

Kai aprimo lietus, vėl mėginau rasti bendrą kalbą su meknėmis. :nu:
Situacija kartojasi :evil: . Ragauja tik laisvai skęstantį masaliuką kai visiškai laisvas valas :( . Kibimo beveik nesimato :no: . Nors kibimų daugokai,  bet visi tušti :evil: . Išmėginau "REINS" dviejų colių guminukus, išmeginau "CRAZY FISH", "KEITECH" dviejų colių "smirdukus", kaitaliojau įvairias spalvas, išmėginau ir nevalgomus dviejų colių twisteriukus, tepalinės, morkinės, juodos, oranžinės spalvos. Ant kai kurių dažnesni kibimai, ant kai kurių retesni, bet rezultatai iį nulio neišlipo :( :batas: :blush:
Be jokios reklamos Lietuviškiems masalams, bet padėtį gerokai pataisė "APETITO BAITS" masaliukai, tik galvutę teko rišti jau 4gr. Pradžioje mėginau morkinę spalvą, bet ryški raudona atrodo veikė geriau :hub: :yes: . Ir vėl likau nelabai supratęs, kaip taip gali būti :nerd: . Kibo sakyčiau jau visai normaliai pravedant, tiesa be jokio smūgio, kaip įprastai meknės kimba, bet kibimus buvo galima jau puikiai jausti ir laiku pakirsti :good:

Smagumėlis tokia žvejyba super lengvu koteliu, ir labai plonu pintu valiuku.
Masaliuką permetu per seklumą pasroviui ir palengva užvedu prieš srovę ant seklumos viršaus. Srovė ten smarkoka, tad masaliukas dirba net netraukiamas, o tik prilaikomas. Tada iš už seklumos, kur jau didelis gylis matosi kaip išeina banga link masaliuko :hub: ir per spiningą pajunti lengvą timptelėjimą. Jei spėji pakirsti yra :uj: , jei ne,- nieko net neįvyksta :bye: Beveik po kiekvieno sėkmingo pakirtimo, sužviegia ritukės stabdis ir meknė ant seklumos iššoka pusmetrį į orą :good: Vaizdas tikrai labai įspūdingas :good: :good: :good: :hub: :uj: .

Kiek pagavau nesuskaičiavau :blush: bet labai daug :blush: :cheer: :uj: . Kibo ne ką blogiau kaip geromis dienomis kimba ešeriai :blush: :good:
Keli metimai ir yra :f: , vėl keli metimai ir vėl yra :f: . Dydžiai ne labai riebūs. Didžioji dauguma apie 500-700gr. Didesnių nebuvo, už tai žūklės "KOKYBĖ" pati aukščiausia :good: :good: :good: :10:

Smagumėlis kai tokiu liaunu spiningėliu reikia ją prieš srovę atsivesti iki savęs ir galiausiai stovint vandenyje srovėje paimti į rankas :uj: .
Įdomūs šie metai. Net nebūčiau pagalvojas, kad mano valdas rudenėjant užpuls meknės. Gal todėl ir pradingo visi šapalai :unsure: .

Tris mekniukus paėmiau kaimynėliui, kurį taip ir nepriverčiu pačiam paimti meškerę į rankas :box: :cheer:, nors žuvį labai mėgsta :hub: :cha: Kitos srovių mitruolės, liko šėlti savo seklumose :bye:
Tai antra tokia smagi ir "KOKYŠKA" žūklė šiais metais :good: :10: :uj:Supratau tik vieną, kad be eksperimentų, be daugybės bandymų, tyrinėjimų ir vėl bandymų, tokių smagių dienų nebūtų :tut: Vien mėtyti masalus į vandenį norint turėti tokią super smagią žūklę, deje nepakanka :oo: Ne aš vienas ten kartais spiningauju :evil: , bet kol kas :batas: :cha:

Kagi, dar kartą pasisekė pergudrauti atsargias srovių mitruoles,- meknes. :cha: :good: ir turėti pasakišką žūklę su lengviausiais įrankiukais :10: :good: :uj:Vandens lygis Nemune vis dar žemas, oras šiandieną tiesiog pasakiškas :hub: :good: , ramybė jokio vėjo ir lengvai apniukę. Manau turėtų norėti valgyti ir kita žuvis :vooo:

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top