• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

Kažkaip ne taip prasidėjo ruduo. Pylė lietus visą savaitę. Nemune jau pradėjo stipriai svyruoti vandens lygis, o kai lygis makaluojasi, tai visada pasipila šiukšlės :(


Visą savaitę net nebuvau prie vandens. Nelabai ir šiandien degiau noru atsidurti prie Nemuno, nors rankas jau labai niežtėjo :blush: :cheer: Nuo pat ryto su trumpomis pertraukomis lijo,  bet jau po pietų pradėjo kažkas keistis į gerą :unsure: .
Kas dešimt minučių vis dirsčiojau pro langą, gal jau laikas, gal aprimo lyti, gal jau pakuotis spiningą, aprangą ir masalus. Taip dvejojant sulaukiau 16val. Lietus tikrai nurimo, debesys pakilo aukščiau, o vakarinėje pusėje jau matėsi pro debesų patalus, šioks toks prašviesėjimas, kaip tunelio gale :cheer: :yes:
Prie vandens buvau apie 16:30. Rankose sunkioji artilerija, rankinėje jau stambesbės gumos, sunkesni galvakabliai, volframo pavadėliai... Jamsim lydį. :f: ;)
Valanda "darbo" ir nė vieno tikro krepštelėjimo :batas: Gal porą kartų tik ešeriukai papurtė didelės gumos uodegą :evil: . Negana to, vakaruose pradėjo, iš po debesų lysti saulutė, o man virš galvos vis dar kabojo juodas "maišas" iš kurio pradėjo visai smagiai lyti :box:
Kai lietus aprimo, atsiskleidė graži Veliuonos panorama.

Lygis Nemune šiai minutei žemas, bet vis vieną plaukia daugokai šiukšlių, nes prieš dieną lygis buvo visu pusmetriu aukštesnis.
Lydžiai nekibo visiškai, bet ešerinių pabaksnojimų vis buvo. Dėjau lengvesnį galvakablį, kabinau mažesnė "KEITECH" gumą ir kiek padirbėjus pirmas yra :yes:

Kiek pasiblaškius, kitoje vietoje "sėdo" kitas, o šis pasirodo visai solidus :good:

Suvalgė jau antrą gumą, tad dėjau "REINS" guminuką. Su reins'u netgi dažnesni kibimai :yes: ;)

Kiek čia to vakaro. Vos tik įsismaginau ir jau temsta.
Visų ešerių nerinkau :tut: . Paėmiau tik tuos kurie man patiko :evil: :cheer: . Jei visus būčiau rinkęs, tai ir dienos normą gali netyčia viršyti :yes: .
Trumpai bet smagiai pažvejojau :uj: . Keturi ešeriukai 600-700gr :clap: :good: . kiti per pus mažesni. Gaila, kad buvau su sunkiaja artilerija, nes su lengvu spiningėliu būtų buvęs dar didesnis malonumas su tokiais kupriais eiti imtynių :cheer:

Temo, nors vis dar kibo :t: . Radau šiokią tokią jų susibūrimo vietą ;) :yes: , o ir egzemplioriai toje vietoje gana solidūs :good:
Ryt su sviestuku pačirškinsim keptuvėje :eat:
 

Lygis Nemune šiai minutei žemas, skaidrus, daugoka šiukšlių bet žvejoti įmanoma, o paieškojus pasirodo dar ir pagauti kažką galima

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top