Skaitomiausi straipsniai

Jūs užklydote į naujai kuriamą ir dar rašalu kvepiantį tinklalapį, skirtą žvejams mėgėjams, profesionalams ir visiems prijaučiantiems mėgėjiškai žūklei. Idėja sukurti internetinę svetainę žvejams gimė ne todėl, kad mažai Lietuvoje tokios tematikos tinklalapių, o todėl, kad anksčiau daugelio pamėgta internetinė svetainė (neminėsime pavadinimo) tiesiog liko be šeimininkų, tapo neprižiūrima, neveiksni ir visiškai neatnaujinama.

Ilgainiui dalis aktyvių jos lankytojų pasitraukė, pasirinkdami kitus žvejiškos tematikos internetinius puslapius, o ištvermingiausi turėjo taikstytis su to tinklapio neveiksnumu ir neaiškia rytdiena. Tada ir gimė idėja išlaikyti senojo puslapio dvasią ir sukurti kibkit.lt .

Šie internetiniai žvejų mėgėjų namai skirti ne siauram, uždaram žvejų mėgėjų ratui, o visiems neabejingiems mėgėjiškai ar sportinei žūklei. kibkit.lt taip pat mielai laukia ir tų, kas galbūt tik pirmą kartą į rankas paima meškerę ar tik ruošiasi tai padaryti. Kviečiame visus žvejus mėgėjus, sportininkus, profesionalus , prijaučiančius ir pradedančiuosius registruotis, bendrauti, dalintis patirtimi, atrasti naujus draugus ir tapti kibkit.lt dalimi, kūrėjais ir tęsėjais.

Šis tinklapis kol kas neturi jokių rėmėjų ir nepriklauso jokiai organizacijai ar klubui. Tai privačios iniciatyvos produktas, kurio gyvavimas, lankomumas, turinys ir tobulėjimas, priklausys tik nuo Jūsų visų.

kibkit.lt visiems linki gerų emocijų, malonių diskusijų, naujų pažinčių ir puikių žvejybų....

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top