• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

 

Atšilus orams ir padidėjus žvejų aktyvumui LR Utenos RAAD Visagino savivaldybės agentūros darbuotojai talkinant neetatiniams aplinkos apsaugos inspektoriams šią savaitę organizavo du mėgėjiškos žūklės kontrolės reidus, kurių metu buvo tikrinami vandens telkiniai esantys šalia Visagino miesto.

      Reidų metu buvo patikrinti Smalvų, Luodžio, Visagino, Gulbinio, Drūkšių ežerai. Per du reidus  aplinkos apsaugos kontrolės pareigūnai patikrino 39 žvejus. Dauguma iš jų turėjo tinkamus leidimus žvejybai ar dokumentus suteikiančius teisę nemokamai žvejoti vidaus vandenyse. Bet 7 žvejams pažeidusiems Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles buvo surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai. Dar vienas pilietis nubaustas už neteisėtą važinėjimąsi ledu  automobiliu.

      Žvejams norisi dar kartą priminti, kad kiekvienas ežeras turi savo statusą. Ežeras gali būti neišnuomotas, išnuomotas ar privatus. Kiekviename iš jų reikalingas skirtingas leidimas žvejybai. Jei nežinote ežero, kuriame ruošiatės žvejoti statuso ir kokio leidimo reikia, kad jame mėgėjiška žvejyba būtų teisėta, galite kreiptis į rajono, kuriame tas ežeras yra, agentūrą, kur gausite visą dominančią informaciją ir galėsite be rūpesčių mėgautis žvejybos malonumais.

Visagino savivaldybės agentūros informacija

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top