• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

 

Pilietis J.N. buvo nustebęs, kai traukdamas tinklus Kauno mariose išvydo Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnus ir jų pagalbininkus, neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius. Netgi paklausė, ar tikrai mes šiandien dirbam, visai nesitikėdamas pamatyti nelauktų svečių ar turėdamas tam tikros informacijos.

Piliečiui žvejyba draudžiamais, ne mėgėjų žvejybos, įrankiais, statomais tinklais, kainuos nepigiai. Gresianti baudą už šį pažeidimą nuo 400 iki 1000 Lt, taip pat teks atlyginti 7000 Lt siekiančią gamtai padarytą žalą ir atsisveikinti su gumine valtimi ir kitomis priemonėmis.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentas, bendradarbiaudamas su Lietuvos zoologijos sodu, iš pažeidėjo paimtus 16 vnt. karšių ir 16 vnt. karpių nesunaikins, o perduos  zoologijos sodo reikmėms.

Pareigūnai primena, kad esant būtinybei, pasiruošę užkirsti kelią pažeidimams 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę, o piliečius, pamačiusius skriaudžiamą gamtą, ragina netylėti ir pranešti informaciją bendruoju pagalbos telefonu 112.


Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top